Skip Navigation Links

سالمارین یک دارو نمی باشد، محصولی از املاح دریاها است.

 

در زمانهای گذشته افراد برای علاج دردهای عضلانی از قبيل كمردرد و پا درد به چشمه‌های آب گرم و سواحل درياچه‌هائی كه املاح فراوان در آنها بود روی می‌آورند.

     در ايران چشمه ‌آب ‌گرم سرعين در استان اردبيل و درياچه نمك اروميه، و در كشورهای عربی بحرالميت معروفيت خاصی دارند، تا آنجا كه هر ساله تعداد زيادی از مردم سرتاسر دنيا و كشور بويژه كساني كه ناراحتی عضلانی و ماهيچه‌ای دارند، يا افرادی كه بيماری‌های پوستی دارند با صرف هزينه و زحـمت زياد خـود را به اين مناطق  می رسانند برای درمان. اكثر افراد اين راه درمان را قبول دارند و با ديد مثبت نتيجه خوب می گيرند.

    سالهاست در دنيا موسسات بزرگ با تهيه و در دسترس قرار دادن املاح دريا بصورت ژل، صابون، ‌كرم ‌و..... جهت استفاده عموم اقدام نموده و آن‌ را در اختيار علاقه مندان قرار می‌دهند. در ايران اخيراً موسسه سالمارين برای صرفه جوئی در زمان و هزينه نسبت به توليد انواع فراورده‌های طبيعی از املاح دريا اقدام نموده است. موسسه سالمارين پس از تحقيق روی علل تاثير مثبت اين فرآورده‌ها، ‌شروع به توليد محصولاتی نظير كريستال، ‌ژل، ‌صابون، شامپو و..... از مواد و املاح موجود در بستر درياها نموده و با دريافت نشانه‌های مثبت از تاثير آن روی مصرف كنندگان طی دو سال، نسبت به   توليد انبوه آن اقدام نموده و اكنون در اختيار مصرف كنندگان قرار میدهد.

اين محصولات در مراكز بهداشتی، ‌داروئی مجاز پس از طی مراحل قانونی توليد می‌شود.